Tak szczęśliwie spotkać się z Microsoftem

2018-08-02

Tak szczęśliwie spotkać się z Microsoftem

W zeszłym miesiącu Movie Power zostało zaproszone do wzięcia udziału w spotkaniu wymiany dostawców prowadzonym przez firmę 3-ciu okularów. Podczas spotkania zademonstrowaliśmy siłę firmy poprzez PPT i przewidzieliśmy przyszły trend rozwoju VR. Alex Kipman, który był gościem i wynalazcą Microsoft Hololens, był bardzo zainteresowany tym produktem, a także doświadczył naszego gorącego produktu sprzedaży - Vr Racing Car. Podczas obiadu wymieniliśmy się wizytówkami i odbyliśmy przyjemną rozmowę. W końcu nasz znakomity kierownik ds. Handlu zagranicznego skontaktował się szczegółowo z Alexem, a następnie kupił Vr Motor, Vr Super Racing i Vr Fight Simulator.

Podczas obiadu wymieniliśmy się wizytówkami i odbyliśmy przyjemną rozmowę. W końcu nasz znakomity kierownik ds. Handlu zagranicznego skontaktował się szczegółowo z Alexem, a następnie kupił Vr Motor, Vr Super Racing i Vr Fight Simulator.

Dzięki firmie 3glasses za dostarczenie nam dobrej platformy, daj nam znać Alexowi przez przypadek Microsoftu. A także dziękuję Alexowi za jego wsparcie i zaufanie w Movie Power, które wprowadzą nową energię do naszej firmy.

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
sales@movie-power.com
86-18027386365
Nr 42 Shixin Road, Donghuan Street, Panyu District, Guangzhou, Chiny.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
*E-mail
*Wiadomość
Wysłać
Chiny Dobra jakość VR Racing Simulator Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2023 xd-cinemas.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.