Movie Power T-Max Pokaż nadzwyczajne talenty w Szanghaju IAAPA Exhibition

2022-08-30

Movie Power T-Max Pokaż nadzwyczajne talenty w Szanghaju IAAPA Exhibition

Moc filmowa Wystawa T-max w Szanghaju pojawiła się w widocznym miejscu, przyciągnęła wiele uwagi

14 czerwca 2016 r. Moc filmowa została zaproszona do udziału w azjatyckich (międzynarodowych) atrakcjach turystycznych i ekwipunku sprzętu w 2016 r. Mimo, że zaledwie cztery dni, na wystawie, produkty z serii Movie Power T-max przyciągnęły wszystkich nabywców i są bardzo lubi ten produkt, Na targach wiele osób tworzy linię do wypróbowania naszego produktu i po doświadczeniu osoba jest pełna uznania.

Wiele osób tworzy linię, aby wypróbować produkt, jaka jest tajemnica?

Jakie produkty, dlaczego ludzie chcą poczekać na kilka godzin, aby samemu doświadczyć produktów? Teraz pozwól mi odkryć tajemnicę produktów z serii T-max. Serie produktów T-max są podzielone na trzy części. "Titan Storm", "Battle of mystery island", Trzeci zostanie wydany w lipcu tego roku. Cały wygląd T-max jest tajemniczy, pełny sens nauki i technologii, z 360-calową szeroką, trójskryłową, rozwartą technologią fuzji 3D, przyciągającą klientów większy wpływ i zmysł wizualny, niezależny program Movie Power rozwija 6 dynamicznych platform serwo DOF na pełny czas, synchronizację ruchu w czasie rzeczywistym, aby zapewnić ludziom niezwykłe wrażenia interaktywne. Jest to interaktywna gra, która naprawdę należy do klientów. ponieważ w tym jesteś rolą.

Rynek jest określany przez popyt, kupujący pośpiech kupić

Wielu kupujących po doświadczeniu zapłaci depozyt w czasie, uważają, że tradycyjne gry stopniowo zanikają na arenie historii, ponieważ nie są w stanie przynieść dużego zysku, dobry projekt doświadczenia jest kluczem do zdobycia popularności, a T-max tylko nadrobić niewystarczające słabe interakcje dla tradycyjnego projektu rekreacyjnego. Wierzą, że T-max przełamie wąskie gardło trudnego do utrzymania zysku zysku z powszechnych projektów rozrywkowych, stając się parkiem rozrywki, obiektami naukowo-technologicznymi i doświadczeniem typu Benchmarking w grze o dużym łańcuchu .

Z wyjątkiem porządku, zyskaj więcej opinii

Moc filmowa specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i obsłudze dynamicznych serii kinowych XD od ośmiu lat. Przez lata kontynuowaliśmy naukę na podstawie sugestii klientów, aby nasze produkty stale się poprawiały. Wystawa, oprócz zamówień, moc filmowa zdobyła wielu przyjaciół w kraju i za granicą, zdobyła wiele cennych porad, po pokazie mamy głębsze zrozumienie struktury produktu i pozycjonowania rynkowego produktów z serii T-max. Czekamy na następną wystawę, możemy nadal dodawać nowe siły dla przemysłu filmowego, aby stworzyć niespodziankę dla wszystkich!

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
sales@movie-power.com
86-18027386365
Nr 42 Shixin Road, Donghuan Street, Panyu District, Guangzhou, Chiny.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
*E-mail
*Wiadomość
Wysłać
Chiny Dobra jakość VR Racing Simulator Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2023 xd-cinemas.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.