Tak szczęśliwie spotkać się z Microsoftem

August 2, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Tak szczęśliwie spotkać się z Microsoftem

Tak szczęśliwie spotkać się z Microsoftem

W zeszłym miesiącu Movie Power zostało zaproszone do wzięcia udziału w spotkaniu wymiany dostawców prowadzonym przez firmę 3-ciu okularów. Podczas spotkania zademonstrowaliśmy siłę firmy poprzez PPT i przewidzieliśmy przyszły trend rozwoju VR. Alex Kipman, który był gościem i wynalazcą Microsoft Hololens, był bardzo zainteresowany tym produktem, a także doświadczył naszego gorącego produktu sprzedaży - Vr Racing Car. Podczas obiadu wymieniliśmy się wizytówkami i odbyliśmy przyjemną rozmowę. W końcu nasz znakomity kierownik ds. Handlu zagranicznego skontaktował się szczegółowo z Alexem, a następnie kupił Vr Motor, Vr Super Racing i Vr Fight Simulator.

Podczas obiadu wymieniliśmy się wizytówkami i odbyliśmy przyjemną rozmowę. W końcu nasz znakomity kierownik ds. Handlu zagranicznego skontaktował się szczegółowo z Alexem, a następnie kupił Vr Motor, Vr Super Racing i Vr Fight Simulator.

Dzięki firmie 3glasses za dostarczenie nam dobrej platformy, daj nam znać Alexowi przez przypadek Microsoftu. A także dziękuję Alexowi za jego wsparcie i zaufanie w Movie Power, które wprowadzą nową energię do naszej firmy.