aboutus

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Na calym swiecie
Ilość pracowników: 200~250
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000
Rok założenia: 1990
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Movie Power to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji dynamicznych urządzeń kinowych VR · 4D. Jest właścicielem ponad 10 000 metrów kwadratowych parku przemysłowego dla VR · 4D. Po 10 latach stosowania ducha rzemieślnika, Movie Power zdobył wiele patentów na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na występy, autorskie prawa autorskie i 8 certyfikatów eksportowych. Zwłaszcza w 2016 roku zyskała krajowe przedsiębiorstwo high-tech.

Movie Power ma super zespół R & D z ponad 30 inżynierami i zespołem operacyjnym z ponad 20 projektantami. Jako pierwsza firma w branży stworzyła globalny, 24-godzinny system obsługi posprzedażnej (24³): 24 godziny online, 24 godziny pełnej sprzedaży, 24 godziny na rozwiązanie problemu posprzedażnego. Filozofia firmy jest "ukierunkowana na klienta, zorientowana na wyniki".

Bazując na standardzie 5S, 10 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 to nie tylko skuteczna gwarancja jakości, ale także osiągnięcie rocznej produkcji 3 000 sztuk symulatorów VR i 2000 szt. Dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni sprawdzane od surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testowania. Zwłaszcza 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.

Movie Power przykłada większą wagę do jakości produktu, projektowania modelu i tworzenia treści. Sala wystawowa ma ponad 1000 metrów kwadratowych, na którą składa się sala VR, sala edukacji naukowej i dynamiczna sala kinowa 4D. Ponad 30 rodzajów produktów VR dzieli się na 4 serie, seriale sportowe, serie dla dzieci, serie rozrywkowe i serie dynamiczne. Są bardzo popularne w ponad 50 krajach na całym świecie. Wśród nich samochód wyścigowy VR jest najgorętszy i faworyzowany przez klientów w ponad 30 krajach. VR-Family to najpopularniejszy produkt z 6 miejscami pracy równy 6-krotności dochodów, który zyskuje tytuł "króla maszyny do robienia pieniędzy". Dynamiczne kino 4D stało się punktem odniesienia w branży, która łączy w sobie najnowsze efekty specjalne i akustyczne technologie optoelektroniczne, aby stworzyć nowe dynamiczne kino 4D na świecie.

Od 10 lat Movie Power zawsze koncentruje się na badaniach i rozwoju, zastosowaniu i produkcji technologii ruchu VR i 4D. W 2018 r. Będziemy w pełni promować "innowacje i działania w zakresie ekstrawaganckich rozrywek" oraz zapewnić "lepsze usługi obsługi stron" drogim klientom!

Witamy w Movie Power i dzięki za wybór Movie Power!

Historia

Założona w 2008 roku, z 51-100 sztabów. Moc filmu jest ważna w dynamicznym teatrze 4D / 5D, kinie interaktywnym 7D i XD, symulatorze 9D VR. W ciągu tych lat zajmujemy się dynamicznymi badaniami kinowymi, rozwojem i produkcją, dzięki pracy zespołowej technologia jest bardzo dojrzała. Obecnie nasza firma zrealizowała projekt rozbudowy dużego projektu kina 4 D / 5 D i nowego interaktywnego kina dynamicznego.

 

2008 - Wejście do przemysłu

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co., Ltd zaczyna wchodzić w tę branżę.

 

2009 ~ 2010 - Badania

Młoda firma rozwijała się szybko i prowadziła badania w zakresie technologii, korzystając z profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego.

 

2011 ~ 2012 - Rozwój

Udało się rozwinąć kino 5D Dynamic i szybko zajął rynek zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

2013 - dorastanie

Movie Power jest zarejestrowany jako znak handlowy, a dynamiczny przemysł filmowy rozwija się dynamicznie na całym świecie. Nasza technologia rozwija się i osiągamy sukcesy w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji kina 4DM Dynamic z setkami miejsc siedzących. Staje się masową konsumpcją rozrywkową.

 

2014 - Nowa technologia

Aby nadal udoskonalać funkcję teatru 4D / 5D, tworzymy interaktywne dynamiczne kino 7D z grą typu gunshot. Przynosi graczom bardziej ekscytujące wrażenie, ponieważ jest to nie tylko film, ale także gra. Jest to gorąca sprzedaż i sprzedaliśmy do co najmniej pięćdziesięciu krajów.

 

2015 - Innowacja

Zgodnie z potrzebami rynku i na bazie kina 4D / 5D i kina interaktywnego 7D, opracowaliśmy "symulator 9D VR" w 2015 roku. To najnowsze doświadczenie w dynamicznym kinie i przyciągnąć więcej inwestorów w tej branży.

2016 - Nowa koncepcja

Wraz z rosnącym popytem na produkt vr, linia produktów została rozszerzona na więcej niż 10 modeli. Po raz pierwszy całkowite rozwiązanie jest prezentowane po raz pierwszy przez Movie Power. Teraz liczba centrum obsługi offline vr przekroczyła 263.

Usługa

1. Usługa szkolenia technicznego

Aby pomóc użytkownikowi w zrozumieniu produktów i codziennego użytkowania, konserwacji i zarządzania, zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika lub operatora po stronie klienta.

Szkolenie obejmuje instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację. Staraj się, aby użytkownik używał go zgodnie z naszym szkoleniem, a dokumentacja budowy systemu może być niezależnym zarządzaniem, obsługą, konserwacją całego systemu.

2. Gwarancja i gwarancja

Każda część wyposażenia będzie ściśle kontrolowana, aby upewnić się, że jakość przed pakowaniem i minimalny wskaźnik błędów. Postępuj zgodnie z wytycznymi "w pełni chronisz inwestycję i wydajność użytkownika, w pełni spełniasz wymagania użytkownika i zmniejszasz jego obciążenie."

za). Ankiety satysfakcji klienta

Nasza firma zorganizuje badania satysfakcji według opinii klientów. Podczas tego badania użytkownik może zaproponować wszelkie problemy z jakością i opinie, firma zostanie wysłuchana skromnie, potraktuje i wykona rekordową ankietę na temat problemu klienta, a następnie dokładnie rozwiązana dla klientów.

b). Obsługa posprzedażna

Dział obsługi posprzedażnej będzie po raz pierwszy w kontakcie z klientem, skutecznie komunikując się z klientami na temat problemów. W przypadku ogólnego problemu związanego z awarią zespół posprzedażny rozwiąże się w porę drogą telefoniczną lub sieciową. Aby nie można było usunąć problemu z uszkodzonymi serwerami, zespół posprzedażny dotrze na czas, aby rozwiązać problem.

do). Dożywotnia usługa

Mimo że okres ważności przekracza okres gwarancji, nadal świadczymy usługi naprawcze na miejscu u klienta, obciążając jedynie podstawowy koszt. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół techników utrzymania regularnych instrukcji obsługi, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Nasz zespół

1. Dział sprzedaży: 20 osób  

Nasz profesjonalny zespół sprzedaży spełni Twoje wymagania i zapewni Ci doświadczone zarządzanie przedsiębiorstwem

2. Dział marketingu: 10 osób

Zapewnij Ci kosztowną konstrukcję kabiny, reklamę lub doświadczone planowanie marketingowe

3. Dział technologii: 15 osób

Nasz profesjonalny techniczny zespół ds. Badań i rozwoju odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w instalacji i konserwacji

4. Dział filmu i akcji: 5 osób

Mamy możliwość samodzielnego tworzenia filmów 5D, 7D i 9D, a także przyjętego komputera do edycji akcji filmowej

5. Dział posprzedażny :: 5 osób

Nasz idealny zespół obsługi posprzedażnej zapewnia 24-godzinny serwis wysokiej jakości. Będziemy oferować instalację, zdalną konserwację, aktualizację filmów i inne usługi.

Szczegóły kontaktu