Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. 86-20-2388-5219 sales@movie-power.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Bliski Wschód,Na calym swiecie

 • Ilość pracowników

  200~250

 • Coroczne wyprzedaże

  5000000-8000000

 • Rok założenia

  1990

 • pc Export

  90% - 100%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-20-2388-5219

Wprowadzenie

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd.(Nazwa marki: Movie Power) jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach, rozwoju i zastosowaniu dynamicznych technologii VR, AR i 4D.Integruje kreatywność, badania i rozwój, treść, produkcję i rozwiązania oraz usługi operacyjne.Skoncentruj się na dostarczaniu wysokiej jakości immersyjnych produktów edukacyjnych i rozwiązań rozrywkowych dla parków krytych, turystyki kulturowej, badań naukowych i innych zastosowań przemysłowych.Movie Power jest wiodącą firmą w tej dziedzinie.
Główne kwalifikacje i wyróżnienia Movie Power: National High-tech Enterprise, „Najlepsza chińska technologia”, Nagroda za benchmarking w branży innowacji i technologii, Baza popularyzacji nauki i technologii Guangzhou, Certyfikacja systemu zarządzania jakością ISO9001, Certyfikacja systemu zarządzania własnością intelektualną, Top 10 Innowacyjne przedsiębiorstwa gwiezdne w 2020 r. itp.
Movie Power jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie inteligentnej produkcji immersyjnej.To naprawdę łączy rzeczywistość wirtualną i rzeczywistość w VR.Na całym świecie jest ponad 3000 klientów.Dzięki egocentryczności klienta firma będzie nadal działać ze szczerością, wysoką jakością i doskonałą obsługą.Dedykowany, aby stać się dobrym partnerem, któremu zaufali klienci.

 

Witamy w Movie Power i dziękujemy za wybranie Movie Power!

Historia

Założona w 2008 roku, zatrudniająca 150-200 pracowników.Movie Power zajmuje się badaniami i rozwojem technologii ruchu VR, AR i 4D.W ciągu tych lat zajmujemy się dynamicznymi badaniami, rozwojem i produkcją kina, dzięki wysiłkowi pracy zespołowej technologia jest bardzo dojrzała.

 

2008-2013 lat

Główny zespół skupia się na obszarze kina VR, 4D, 5D i tworzy naszą markę „Movie Power”.

 

2014 rok

Badamy i rozwijamy kontroler efektów specjalnych 4D/VR oraz wymyślamy i produkujemy serwo elektryczne do sterowania technologią, a następnie wprowadzamy je na rynek biznesowy.

 

2015 rok

Movie Power, które nazywa się Technology Innovation Little Giant Enterprise w Guangzhou City, bada i rozwija mini kino VR „Egg Seat”.

 

2016 rok

Movie Power nazywa się National High-Tech Enterprise ze względu na badania i rozwój maszyny „VR Wide Speed”, która jest popularnym produktem w całej branży do poprawy efektu odczuwania ciała oraz dokładnej i synchronicznej symulacji dynamicznej technologii.

 

2017 rok

Movie Power przeniósł się do 13000m3 parku przemysłowego.

 

2018 rok

6 produktów, takich jak hala tajfunów, hala do trzęsień ziemi itp. zdobyło tytuł „Innowacyjnego przedsiębiorstwa high-tech”.

 

2019 rok

Nasza firma została wybrana jako roczny główny dostawca Evergrande.Uznanie przeszła inteligentna produkcja VR, doświadczenie rozrywkowe i popularnonaukowa baza edukacyjna.

 

2020 lat

Movie Power współpracuje z AiqiYi w celu stworzenia pełnego sensu VR w głębokim urzeczywistnieniu „połączenia rzeczywistości wirtualnej i rzeczywistości”, która jest wiodącą pozycją w krajowej technologii i zdobyła tytuł „Dobrej Technologii w Chinach”.

 

2021 lat

Nasza firma zdobyła 5 nagród na Immersive Business Conference na całym świecie i przez 3 kolejne lata wygrała przedsiębiorstwo „Contract Abiding and Trustable” w prowincji Guangdong.

Usługa

1. Usługa szkolenia technicznego

Aby pomóc użytkownikowi w zrozumieniu produktów i codziennego użytkowania, konserwacji i zarządzania, zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika lub operatora po stronie klienta.

Szkolenie obejmuje instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację. Staraj się, aby użytkownik używał go zgodnie z naszym szkoleniem, a dokumentacja budowy systemu może być niezależnym zarządzaniem, obsługą, konserwacją całego systemu.

2. Gwarancja i gwarancja

Każda część wyposażenia będzie ściśle kontrolowana, aby upewnić się, że jakość przed pakowaniem i minimalny wskaźnik błędów. Postępuj zgodnie z wytycznymi "w pełni chronisz inwestycję i wydajność użytkownika, w pełni spełniasz wymagania użytkownika i zmniejszasz jego obciążenie."

za). Ankiety satysfakcji klienta

Nasza firma zorganizuje badania satysfakcji według opinii klientów. Podczas tego badania użytkownik może zaproponować wszelkie problemy z jakością i opinie, firma zostanie wysłuchana skromnie, potraktuje i wykona rekordową ankietę na temat problemu klienta, a następnie dokładnie rozwiązana dla klientów.

b). Obsługa posprzedażna

Dział obsługi posprzedażnej będzie po raz pierwszy w kontakcie z klientem, skutecznie komunikując się z klientami na temat problemów. W przypadku ogólnego problemu związanego z awarią zespół posprzedażny rozwiąże się w porę drogą telefoniczną lub sieciową. Aby nie można było usunąć problemu z uszkodzonymi serwerami, zespół posprzedażny dotrze na czas, aby rozwiązać problem.

do). Dożywotnia usługa

Mimo że okres ważności przekracza okres gwarancji, nadal świadczymy usługi naprawcze na miejscu u klienta, obciążając jedynie podstawowy koszt. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół techników utrzymania regularnych instrukcji obsługi, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Nasz zespół

1. Zespół R & D

Znakomity zespół badawczo-rozwojowy z dużymi umiejętnościami, ich możliwości technologiczne obejmują projektowanie wyglądu, kontrolę oprogramowania i sprzętu po produkcję treści, która zapewnia wsparcie przy opracowywaniu nowych produktów i dostosowywaniu do zastosowań przemysłowych.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 1

 

2. Zespół sprzedaży

Świadczymy usługi dla klientów w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 2

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 3

 

3. Zespół planowania

Zapewnienie ogólnego układu planowania, projektu dekoracji wnętrz, rysunku budowlanego.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 4

 

4. Zespół posprzedażowy

Ponad 20 techników pracuje na 3 zmiany, aby zapewnić 24-godzinny serwis. Zapewnia wsparcie posprzedażowe klientom w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 5

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 6