Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Video
  • Images
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
Ilość pracowników: 200~250
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000
Rok założenia: 1990
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. (marka: Movie Power) to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz zastosowaniu dynamicznych technologii VR, AR i 4D.Integruje kreatywność, badania i rozwój, treść, produkcję, sprzedaż i usługi operacyjne.Skoncentruj się na dostarczaniu wysokiej jakości wciągających produktów i rozwiązań edukacyjnych dla parków krytych, turystyki kulturowej, badań naukowych i innych zastosowań przemysłowych.
W ciągu ostatnich 12 lat zdobyła ponad 60 patentów na wynalazek, wzór użytkowy, projekt produktu, certyfikat rejestracji praw autorskich do oprogramowania, eksport CE, ROHS itp. Klienci z 30 krajów i 5 regionów, nasza firma ma ponad 400 dynamicznych kin i ponad 1000 krajowych i międzynarodowych kin w trybie offline VR oraz dużych parków rozrywki.Firma ma pełne możliwości obsługi sieci branżowej, zapewniając klientom kompleksowy plan zysków z rozrywki VR w zakresie strategii, instalacji i eksploatacji.Movie Power nie może się doczekać współpracy z Tobą, aby stworzyć świetlaną przyszłość w dziedzinie technologii ruchu VR • 4D!

 

Witamy w Movie Power i dziękujemy za wybranie Movie Power!

Historia

Założona w 2008 roku z 150-200 sztabami.Movie Power zajmuje się głównie VR, AR i 4Dzastosowanie w badaniach i rozwoju technologii ruchu.W tych latach zajmujemy się dynamicznymi badaniami, rozwojem i produkcją kina, dzięki pracy zespołowej technologia jest bardzo dojrzała.

 

2008 - Wejdź do przemysłu

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co., Ltd zaczyna wkraczać w tę branżę.

 

2009 ~ 2010 - Badania

Młoda firma rozwijała się szybko i prowadziła badania nad technologią, z profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym.

 

2011 ~ 2012 - Rozwój

Z sukcesem opracował kino 5D Dynamic i szybko zajął rynek zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

2013-2014 - Dorastanie

Pokazy kina interaktywnego 7D na rynku, innowacje i unowocześnienie technologii dynamicznej symulacji.

 

2015–2016 - Nowa technologia

Zostań jednym z pierwszych producentów sprzętu VR w Chinach, liderem w sklepie z rozrywką offline VR, 9D Commercial Landing.

Jako pierwsza firma, która zaproponowała kompleksową wirtualną rzeczywistość VR i kompleksowe rozwiązanie sali badań fizycznych, zdobyła certyfikat wytrzymałości badań naukowych.

 

Innowacje 2017-2018

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w oparciu o teatr 4D / 5D i kino interaktywne 7D, w 2015 roku opracowaliśmy „symulator 9D VR”. Jest to najnowsze doświadczenie dla dynamicznego kina i przyciąga coraz więcej inwestorów w tej branży.

 

2019

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na produkt vr linia produktów została rozszerzona do ponad 10 modeli.Po raz pierwszy kompleksowe rozwiązanie zostało zaprezentowane przez Movie Power.Obecnie liczba centrum doświadczeń VR w trybie offline przekroczyła 263.

 

2020

System marki został niedawno zaktualizowany i jest zbudowany wokół genów marki „Kreacja intelektualna, moda, doświadczenie”. Aby osiągnąć misję marki „Stwórz cenną rozrywkę, osiągnij trwałą rentowność”.

 

Usługa
1. Usługa szkolenia technicznego

Aby pomóc użytkownikowi w zrozumieniu produktów i codziennego użytkowania, konserwacji i zarządzania, zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika lub operatora po stronie klienta.

Szkolenie obejmuje instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację. Staraj się, aby użytkownik używał go zgodnie z naszym szkoleniem, a dokumentacja budowy systemu może być niezależnym zarządzaniem, obsługą, konserwacją całego systemu.

2. Gwarancja i gwarancja

Każda część wyposażenia będzie ściśle kontrolowana, aby upewnić się, że jakość przed pakowaniem i minimalny wskaźnik błędów. Postępuj zgodnie z wytycznymi "w pełni chronisz inwestycję i wydajność użytkownika, w pełni spełniasz wymagania użytkownika i zmniejszasz jego obciążenie."

za). Ankiety satysfakcji klienta

Nasza firma zorganizuje badania satysfakcji według opinii klientów. Podczas tego badania użytkownik może zaproponować wszelkie problemy z jakością i opinie, firma zostanie wysłuchana skromnie, potraktuje i wykona rekordową ankietę na temat problemu klienta, a następnie dokładnie rozwiązana dla klientów.

b). Obsługa posprzedażna

Dział obsługi posprzedażnej będzie po raz pierwszy w kontakcie z klientem, skutecznie komunikując się z klientami na temat problemów. W przypadku ogólnego problemu związanego z awarią zespół posprzedażny rozwiąże się w porę drogą telefoniczną lub sieciową. Aby nie można było usunąć problemu z uszkodzonymi serwerami, zespół posprzedażny dotrze na czas, aby rozwiązać problem.

do). Dożywotnia usługa

Mimo że okres ważności przekracza okres gwarancji, nadal świadczymy usługi naprawcze na miejscu u klienta, obciążając jedynie podstawowy koszt. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół techników utrzymania regularnych instrukcji obsługi, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Nasz zespół

1. Zespół R & D

Znakomity zespół badawczo-rozwojowy z dużymi umiejętnościami, ich możliwości technologiczne obejmują projektowanie wyglądu, kontrolę oprogramowania i sprzętu po produkcję treści, która zapewnia wsparcie przy opracowywaniu nowych produktów i dostosowywaniu do zastosowań przemysłowych.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 1

 

2. Zespół sprzedaży

Świadczymy usługi dla klientów w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 2

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 3

 

3. Zespół planowania

Zapewnienie ogólnego układu planowania, projektu dekoracji wnętrz, rysunku budowlanego.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 4

 

4. Zespół posprzedażowy

Ponad 20 techników pracuje na 3 zmiany, aby zapewnić 24-godzinny serwis. Zapewnia wsparcie posprzedażowe klientom w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie.

 

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 5

Chiny Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. profil firmy 6