Movie Power-DEAL 2018

June 1, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Movie Power-DEAL 2018

2018 Wystawa sprzętu rozrywkowego w Dubaju na Bliskim Wschodzie

Od 9 kwietnia, ostatnie trzy dni. Wystawa w Dubaju zakończyła się!

Jak wiadomo, rynek rozrywki rozrywkowej na Bliskim Wschodzie osiągnął 10 miliardów dolarów rocznie i oczekuje się szybkiego wzrostu w tempie 27% rocznie. Oprócz rozwoju samej branży, Dubaj jest również jednym z najbardziej prosperujących regionów na świecie, a także jest miastem wrotnym na rynek Bliskiego Wschodu.

Scena jest przepełniona ludźmi, porównywalna z ekscytacją wiosennego festiwalu, a pracownicy Movie Power są zajęci. Daj spokój! Pozwól mi zabrać cię do przeglądu gorącej sytuacji.

Pogoda w kwietniu, Dubaj był w okresie wymiany sezonu, choć pogoda jest zmienna, nie może oprzeć się entuzjazmowi naszych zagranicznych przyjaciół. W naszej kinowej kabinie zasilającej, pełnej ludzi. Fajny wygląd naszych produktów, z dynamicznymi efektami dźwiękowymi, przyciągnął wielu przyjaciół, aby tego doświadczyć. Scena była kiedyś trudna do kontrolowania.

Według kolegi ze sceny wielu zagranicznych przyjaciół przyszło do nas na miejscu i dawało dobre komentarze na temat naszych produktów. Dlatego otrzymaliśmy kilka dużych zamówień.

Wiele się nauczyliśmy z tej wystawy w Dubaju. W przyszłości będziemy pracować ciężej, aby stać się liderem w branży.